> Z-Star 710 Rankinė sulčiaspaudė

Z-Star 710 Rankinė sulčiaspaudė

Z-Star 710 Rankinė sulčiaspaudė

Z-Star 710 Rankinė sulčiaspaudė

Rankinė sulčiaspaudė Z-Star 710 (manual juicer) - universali ir funkcionali sulčiaspaudė!

173,00€

Į krepšelį

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Apie prekę

Z-Star 710 rankinė sulčiaspaudė paprasta bet ne prasta. Nors ji skirta spausti sultis iš želmenų ir įvairių lapinių daržovių, tačiau ji puikiai spaudžia vitaminų eleksyrą ir iš vaisių bei daržovių. Tvirta jos konstrukcija ir kokybiškos medžiagos užtikrina jos ilgaamžiškumą. Sulčiaspaudėje turi pažangios technologijos ULTEM sietelį, jis yra 8 kartus stipresnis nei paprastas, o tai ypač prailgina jo naudojimo trukmę. Nepriekaištingai išspaudžia sultis praktiškai iš visko.
Z-Star 710 sulčiaspaudėje įmontuotas horizontaliai besisukantis sraigtas pagamintas iš pažangios technologijos ULTEM medžiagos, kuri yra net 8 kartus tvirtesnė už plastiką. Modernaus sraigto dėka sulčiaspaudė lengvai ir kokybiškai išspaudžia sultis iš vaisų ir daržovių, o želmenų ir lapinių augalų spaudimo konkurse ji neabejotinai yra nugalėtoja. Beje, sulčiaspaudėje nenaudojami aštrūs, greitai besisukantys peiliai, todėl sultys išsaugoja maksimalų vitaminų ir mineralų kiekį, kuris itin svarbus gerai žmogaus savijautai palaikyti.
Z-Star 710 daugiau nei paprasta sulčiaspaudė, kadangi jos komplekte yra papildomi priedai, kurie palengvins maisto gamybos procesą kiekvienai šeimininkei. Papildomų priedų dėka greitai ir paprastai pagaminsite makaronus, naminius ledus ir greitai susmulkinsite produktus įvairiems patiekalams ar padažams. Dažnas, pirkdamas rankinę sulčiaspaudę abejoja jos dalių patvarumu. Šiuo atveju to daryti tikrai nereikia. Z-Star 710 sulčiaspaudės rėmas pagamintas iš aliuminio, todėl sulčiaspaudė pasižymi tvirtumu ir patvarumu.
Z-Star 710 sulčiaspaudė labai galinga, todėl nepriekaištingai išspaudžia sultis iš želmenų ir lapinių daržovių. Priešingai nei su išcentrine sulčiaspaude, spaudžiant sultis iš želmenų su Z-Star išspaudos yra visiškai sausos. Beje, ar žinojote, kad želmenų sultyse gausu vitaminų B-6, B-12, C, K, taip pat betakarotino? Su Z-Star sulčiaspaude spaustose sultyse visų vertingųjų medžiagų išlieka daugiausiai!

Charakteristika

  • Svoris - 3 kg.
  • Padavimo anga - 40x40 mm
  • Garantija - 2 m.
  • Gamintojas - Tribest (Korėja)

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

Pateikite savo atsiliepimą

Z-Star 710 Rankinė sulčiaspaudė

Z-Star 710 Rankinė sulčiaspaudė

Rankinė sulčiaspaudė Z-Star 710 (manual juicer) - universali ir funkcionali sulčiaspaudė!

Pateikite savo atsiliepimą