> GREENIS F-9010 Silver lėtaeigė sulčiaspaudė

GREENIS F-9010 Silver lėtaeigė sulčiaspaudė

GREENIS F-9010 Silver lėtaeigė sulčiaspaudė

GREENIS F-9010 Silver lėtaeigė sulčiaspaudė

GREENIS F-9010 - tai universali, daugiafunkcinė lėtaeigė sulčiaspaudė, puikiai tinkanti tiek vaisiams, tiek lapinėms daržovėms ar želmenų sultims spausti. Vaisių ir daržovių sultys suteiks Jums pagrindinių maistinių medžiagų, reikalingų gerai savijautai, nuotaikai ir sveikatai užtikrinti!

229,00€

Į krepšelį

27 kitų prekių šioje kategorijoje:

Apie prekę

Dalys iš nekenksmingo plastiko (BPA free) bei mažiau triukšmo

Visos sulčiaspaudės dalys, kurios tiesiogiai kontaktuoja su sultimis, pagamintos iš sveikatai nekenksmingo plastiko Tritan BPA free(sudėtyje neturinčio bisfenolio). Ši medžiaga atitinka ypač griežtus higienos reikalavimus ir yra naudojama kūdikių maitinimo buteliukų gamybai. Būkite ramūs dėl savo ir savo šeimos sveikatos. Sulčiaspaudėje Greenis įmontuotas naujos kartos asinchroninis variklis, pasižymintis ilgaamžiškumu, patikimumu ir ekonomiškumu.     
Lėtaeigė sulčiaspaudė Greenis F-9010
Lėtaeigė sulčiaspaudė Greenis F-9010 ne tik puikiai spaudžia sultis iš įvairių produktų, tačiau yra puikaus dizaino ir lengviau plaunama. Šiame modelyje panaudotas ULTEM sraigtas, kuris besisukdamas 80 apsisukimų per minutę greičiu, vienodai puikiai spaudžia sultis iš vaisių, daržovių, lapinių daržovių ar želmenų. Tai universali sulčiaspaudė visiems Jūsų poreikiams - mėgaukitės vaisių ir daržovių sulčlų teikiama nauda Jūsų organizmui.

Ypač kietos ir atsparios medžiagos
Sraigtas ir sietelis yra dvi didžiausią apkrovą patiriančios sulčiaspaudės dalys, todėl nuo jų didžiaja dalimi priklauso pačio prietaiso ilgaamžiškumas ir spaudžiamų sulčių kokybė. Greenis sulčiaspaudėje tiek sulčių spaudimo sraigtas, tiek sietelis yra pagaminti iš ypač kietos ir atsparios medžiagos PEI (dar kitaip vadinamu ULTEM), kuri yra 8 kartus tvirtesnė už įprastą plastiką.

Sulčių kamštelis - kokteiliams ir lengvesnei priežiūrai
Dėka sulčių kamštelio (angl. "smart cap") galima iškart susiplakti sulčių kokteilį ir mėgautis neįdedant papildomų pastangų. Na, o užkimšus sulčių bėgimo angą su komplektacijoje esančiu dangteliu ir įpylus stiklinę vandens, leiskite sulčiaspaudei atlikti visą likusį "nešvarų" darbą už Jus. Tuomet sustabdykite sulčiaspaudę, atkimškite dangtelį ir išspaudų likučiai pasišalins pro angą.

Korpuse įleista rankena
Lėtaeigėje sulčiaspaudėje Greenis dera dizainas ir ergonomiškumas. Vietoje klasikinės rankenos užpakalinėje sulčiaspaudės pusėje sukurta įleidžiama rankena. Sulčiaspaudė Greenis tapo patrauklesnė, kompaktiškesnė ir ne mažiau patogi ją imti ir nešti.

Reverso funkcija - jokių strikdžių sulčių spaudimo metu
Spaudžiant didelį kiekį produktų be pertraukos ir pakankamai smulkiai jų nesupjausčius, iškyla rizika sulčiaspaudei užstrigti. Tačiau Greenis sulčiaspaudės tikrai nėra būtina išrinkti, tad sulčiaspaudei atstrikdyti užteks vos šio - REV (reverso funkcija, arba kitaip atbulinės eigos) mygtuko. Sulčiaspaudėje Greenis esanti reverso funkcija, užstrigusios sulčiaspaudės sraigtą atsuks atbuline eiga tiek, kiek yra būtina ir vėl leis suktis normalia eiga.
          
Letaeige sulciaspaude greenis - Viskas ir dar daugiau, ko reikia gerai, klasikinio modelio sulčiaspaudei
Sulčiaspaudė GREENIS ne tik gerai spaudžia skanias sultis, bet ir turi papildomą sietelį daržovių tyrėms, tirštoms sultims spausti. Su įprastu sieteliu smulkiomis skylutėmis jūs išsispausite skaidrių, be jokių priemaišų ir drumzlių sulčių, o su sieteliu stambiomis skylutėmis galėsite spausti uogų tyreles, gaminti maistelį kūdikiams. Taip pat, kartu su sulčiaspaude gausite ir tofu formą, su kuria galėsite pasigaminsite sveiką ir natūralų produktą - sojų varškę (tofu). Belieka išnaudoti visas Greenis sulčiaspaudės galimybes.

Lėtaeigės sulčiaspaudės GREENIS F-9010 komplektacija
Įsigijus Greenis sulčiaspaudę Jums nereikės rūpintis jokiais papildomais priedais. Komplektacijoje rasite viską - nuo patogaus produktų grsūtuvo iki valymo šepetėlio. Smagiausia, kad tiek Greenis, tiek kitas vertikalias sulčiaspaudes surinkti, naudoti ir prižiūrėti labai lengva. Prireikus pagalbos, beveik visus atsakymus į iškilusius klausimus rasite išsamioje naudojimosi instrukcijoje.

 

Charakteristika

 • Matmenys - 210x 440x 140 (aukštis/plotis/ilgis)
 • Elektrinis galingumas - 150 W
 • Svoris - 6.8 kg.
 • Variklio apsukos - 65 aps/min
 • Įtampa - 220 V
 • Dažnis - 50 Hz
 • Garantija - 2 m.
 • garantija varikliui - 5 m.
 • Tipas - Vieno sraigto vertikali
 • Variklio tipas - Vienfazis indukcinis
 • Gamintojas - Hurom L.S.Co. Ltd. Pietų Korėja

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

Pateikite savo atsiliepimą

GREENIS F-9010 Silver lėtaeigė sulčiaspaudė

GREENIS F-9010 Silver lėtaeigė sulčiaspaudė

GREENIS F-9010 - tai universali, daugiafunkcinė lėtaeigė sulčiaspaudė, puikiai tinkanti tiek vaisiams, tiek lapinėms daržovėms ar želmenų sultims spausti. Vaisių ir daržovių sultys suteiks Jums pagrindinių maistinių medžiagų, reikalingų gerai savijautai, nuotaikai ir sveikatai užtikrinti!

Pateikite savo atsiliepimą