> Angel Juicer Angelia 8500S sulčiaspaudė

Angel Juicer Angelia 8500S sulčiaspaudė

Angel Juicer Angelia 8500S sulčiaspaudė

Angel Juicer Angelia 8500S sulčiaspaudė

Angel Juicer Angelia 8500S sulčiaspaudė- prabanga ir kokybė !

1 447,52€

Į krepšelį

27 kitų prekių šioje kategorijoje:

Apie prekę

Geriausia pasaulyje sulčiaspaudė! Net tik savo dizainu, bet ir išskirtiniais rezultatais yra nenugalima sulčiaspaudžių lyderė. Tai lyg "Rolls Royce" tarp sulčiaspaudžių.

Lėtaeigė dviejų sraigtų sulčiaspaudė Angel Juicer Angelia 8500S yra pagaminta iš nerūdijančio plieno SUS316. Dėl savo sulčių spaudimo galingumo (3 arklio galios) išspaudžia sultis ne tik iš vaisių, daržovių, uogų, bet ir riešutų ir grūdinių produktų. Unikalios spaudimo technologijos dėka išspaustos sultys nepraranda savo vertingųjų savybių. „Angel Juicer” lėtaeigė dviejų sraigtų sulčiaspaudė neabejotinai yra pažangiausia ir kokybiškiausia prekė, kuri gali jums leisti nevaržomai mėgautis vitaminų kokteiliais ir subtiliai papuoš kiekvienos šeimininkės virtuvę. „Angel juicer“ lėtaeigė sulčiaspaudė turi unikalią dviejų sraigtų lėto spaudimo technologiją, kuri šiuo metu yra pažangiausia pasaulyje. Šios technologijos dėka spaudžiamos sultys nepraranda savo maistingųjų medžiagų. Pirmojoje spaudimo pakopoje, storasis sraigto galas padaro visą nemalonų darbą už jus – pats susmulkina vaisius už jus ir čia išspaudžia iki 60% sulčių. Todėl jums nereikės žaisti su peiliu, kol gabaliukais supjaustysite daržoves ar vaisius. Taip ne tik sutaupysite laiko, bet ir apsaugosite rankas nuo vaisiuose esančios rūgšties, kuri gali sudirginti rankas. Antrojoje pakopoje spaudimo sraigtai naudoja žymiai didesnę jėga, todėl išspaudžiama iki 90% sulčių, o trečiosios pakopos dėka pertrintoje masėje nelieka nė lašelio sulčių. Viskas atsiduria jūsų stiklinėje, todėl galite būti visiškai tikri, kad vaisių ir pinigų, jiems įsigyti, nešvaistote pavėjui. Lyginant su įprastinėmis sulčiaspaudėmis, ši lėtaeigė, dviejų sraigtų sulčiaspaudė „Angel juicer“ išspaudžia iki dviejų kartų daugiau sulčių, o spaudžiamų vaisių, daržovių ar uogų sultyse yra išsaugoma iki penkių kartų daugiau vitaminų ir mineralinių medžiagų. Dviejų sraigtų sulčiaspaudė per minutę padaro 82 apsisukimus, tačiau yra pakankamai galinga, todėl prieš dedant į ją vaisius, daržoves ar netgi riešutus, jų nereikia papildomai smulkinti. Todėl „Angel juicer“ lėtaeigė sulčiaspaudė garantuoja ne tik maksimalią sulčių išeigą, bet ir jūs galite būti tikri, kad išspaustos sultys yra prisotintos vitaminais, maistingosiomis medžiagomis, kurios prarandamos, kai vaisiai ar daržovės yra papildomai pjaustomi. Lėtaeigės „Angel Juicer” sulčiaspaudės sraigtai pagaminti iš nerūdijančio plieno SUS316 ir savo konstrukcijoje neturi jokių plastikinių detalių. Nerūdijantis plienas apdirbtas ypač tiksliai, o rankinis surinkimas garantuoja aukščiausią kokybę. Lėtaeigei sulčiaspaudei nebaisus aplinkos poveikis, ji tarnaus ne vienerius metus ir džiugins jūsų šeimą skaniomis, vitaminais praturtintomis sultimis. Lėtaeigė, dviejų sraigtų sulčiaspaudė „Angel juicer“ – tai iki smulkmenų preciziškai apgalvota konstrukcija, kuri pasižymi ilgaamžiškumu, o naujos kartos variklis leidžia išvystyti neįtikėtiną spaudžiamąją galią (3AG). Variklio reduktoriaus dantračiai pagaminti iš specialaus SCM4 lydinio, kuris naudojamas automobilių reduktorių judančiose dalyse ir pasižymi ypač aukštu atsparumu bei tikslumu.

Angel Juicer dviejų sraigtų sulčiaspaudė ne tik kokybiška, bet ir saugi, ji turi:

Temperatūros indikatorių; Šiluminę variklio apsaugą nuo perkaitimo; Reduktoriaus apsaugą, kuri atjungia sulčiaspaudės veleną nuo variklio, jei sulčiaspaudė užsikerta; Pagrindinį (įtampos atjungimo) jungiklį, kuris yra sulčiaspaudės gale; Papildomą, po gaubtu esančią, izoliaciją, kuri apsaugo nuo elektros nuotėkio;
Papildomą hermetiška valdymo skydelio apsaugą.

Sulčiaspaudė neveikia, jei neuždėtas sulčiaspaudės korpusas (net ir paspaudus START mygtuką), todėl ji yra visiškai saugi. Visi su sultimis besiliečiantys komponentai būtų pagaminti iš AISI 316 nerūdijančio plieno. Taigi, jūsų spaudžiami produktai nepatirs jokio sąlyčio su plastikinėmis, silikoninėmis bei kitomis sintetinėmis dalimis. Todėl jūs galėsite mėgautis natūraliomis, jokiais toksinais ar mikroorganizmais užterštomis sultimis. O tai ypač svarbu tiems, kurie rūpinasi savo ir savo šeimos bei artimųjų gerove.  Dviejų sraigtų sulčiaspaudė „Angel Juicer” konstrukcijoje mažiau detalių, nei bet kurioje kitoje panašaus tipo sulčiaspaudėje. Jums nereikės teptis rankų, norint pakeisti sietelius ir kitas detalių, jei užsimanėte spausti želmenis, morkas ar šilauoges. Ši sulčiaspaudė susitvarko su viskuo, todėl greitai ir be didelių pastangų galėsite mėgautis ir pavaišinti kitus vaisių ar daržovių kokteiliu.

 

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

Pateikite savo atsiliepimą

Angel Juicer Angelia 8500S sulčiaspaudė

Angel Juicer Angelia 8500S sulčiaspaudė

Angel Juicer Angelia 8500S sulčiaspaudė- prabanga ir kokybė !

Pateikite savo atsiliepimą