> Džiovintuvai verslui>Excalibur komercinis maisto džiovintuvas COM2

Excalibur komercinis maisto džiovintuvas COM2

Excalibur komercinis maisto džiovintuvas COM2

Excalibur komercinis maisto džiovintuvas COM2

Puikus pagalbininkas verslui !

Prekės likutis: Šiuo metu neturime

0,00€

Į krepšelį


Informuokite mane kai bus

1 kitų prekių šioje kategorijoje:

Apie prekę

Naujoviški ir pažangūs komerciniai maisto džiovintuvai valdomi kompiuteriu.
Didelis 12.63 m² džiovintuvo Excalibur COM 2 lentynų plotas, kuriame išdėstyti 42 padėklai, 100% pagaminti iš aukštos markės nerūdijančio plieno, leidžia stipriai padidinti produktyvumą. Apytiksliai padėklų matmenys 66 x 45cm, su 3.2 cm. tarpu tarp jų. Džiovintuvo komplektavimas standartinis su JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) patvirtintais išimamais „Polyscreen“ intarpais. Papildomai galima įsigyti „Paraflexx“ džiovinimo lakštus.
Pagaminti  JAV ir tik iš šios šalies importuojami Nacionalinio sanitarijos fondo (NSF) patvirtinti maisto džiovintuvai yra pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. „Excalibur“ komerciniai maisto džiovintuvai - puikus sprendimas įvairioms įmonėms, mažesni džiovintuvai puikiai tinka namams ar pradėjus verslą, tačiau plečiantis Jūsų rinkai, jie greitai ima varginti ir padidėja laiko sąnaudos.
Šio įrenginio konstrukcijos paskirtis yra patenkinti visų maisto rūšių - nuo vaisių ir daržovių iki mėsos ir jogurto džiovinimo komerciniu mastu poreikius. Įrenginys taip pat plačiai naudojamas laboratorijos aplinkoje, kur reikia išdžiovinti didelį kiekį mėginių. „Excalibur“ komercinio maisto džiovintuvo teikiama nauda bus gerokai didesnė nei gaunama džiovinant vieną kiekį po kito mažame įrenginyje. Jei esate pasirengę didinti gamybą ir reikia didesnės talpos džiovintuvo, šis sprendimas kaip tik Jums.
Pranašesnė konstrukcija
„Excalibur“ sukauptos džiovinimo žinios buvo pritaikytos kuriant NSF standartus atitinkančią komercinių džiovintuvų liniją. Naujoviška kelių variklių konstrukcija užtikrina tikslų oro srautą ir didesnį temperatūros valdymą. Aukštos kokybės šlifuoto nerūdijančio plieno įrenginiai pasižymi toliau nurodytomis išskirtinėmis savybėmis:
•    Priekinių durelių sklendės – skirtos padidinti drėgmę (2 zona).
•    Išimamos priekinės durelės - lengva valyti.
•    Moderniausias kompiuterinis procesų valdymas - galima valdyti ir per Ethernet sąsają.
•    Komponentų dubliavimas - minimali prastovos trukmė.
•    Išimami suvirinti lentynų elementai.
Universalumas
Excalibur COM 2 modelis suteikia galimybę organizuoti kiekių džiovinimą etapais ar skirtingus produktus džiovinti atskirai. Ši naujoviška dviejų zonų konstrukcija suteikia galimybę nustatyti skirtingas temperatūras kiekvienoje zonoje ir padidina įrenginio universalumą.
Našumas
Kuriant COM2 modelį, didelis dėmesys buvo skirtas našumui. Į Excalibur maisto džiovintuvo komplektavimą įeina standartinio komercinio dydžio džiovinimo padėklai, kuriose galima lengvai išdėlioti ir iškrauti produktus naudojant serviravimo vežimėlius. Iš tikro, ši konstrukcija yra tokia naši, kad įrenginyje galima džiovinti du kartus daugiau produktų nei kituose komerciniuose modeliuose, o elektros suvartojama apytiksliai perpus mažiau.
Prieinama kaina
Įvertinus „Excalibur NSF“ dviejų gaminimo zonų modelio džiovinimo plotą, jis yra pigesnis nei bet kuris kitas rinkoje siūlomas modelis.
Lengvas valymas
„Excalibur“ dažnai atlieka valymo darbus savo modernioje eksperimentinėje virtuvėje, todėl jie žino, kaip svarbu turėti lengvai valomus komercinės paskirties prietaisus. „Excalibur“ komerciniai įrenginiai išsiskiria toliau nurodytomis palengvinančiomis valymą savybėmis:
•    Išimamos durelės.
•    Lengvai nušluostomos glotnios suapvalintais kampais sienelės - be aštrių briaunų.
•    Dideli NSF standartą atitinkantys ratukai leidžia lengvai perstumti įrenginį, kad būtų galima išvalyti po juo ir už jo esantį plotą (įeina į 2 zonų įrenginio komplektavimą).
•    Pilnai atidaromos galinės durelės užtikrina kruopštų maisto zonos išvalymą.
Kas yra NSF ir kodėl tai svarbu?
NSF ženklas užtikrina, kad produktas buvo išbandytas „NSF International" - vienoje iš solidžiausių šiuo metu veikiančių nepriklausomų sertifikavimo įmonių. NSF International - tai įmonė pavadinimu "The Public Health and Safety Company™", teikianti visuomenės sveikatos ir saugos rizikos valdymo sprendimus įmonėms, vyriausybėms ir klientams visame pasaulyje.
Svarbiausia, kad NSF sertifikavimo procesas neapsiriboja vienkartine veikla. NSF ne tik atlieka vieno produkto pavyzdžio bandymus ir šį produktą patvirtina. NSF sertifikavimo programoje nustatytas reikalavimas vykdyti reguliarų patikrinimą vietoje, t. y. „Excalibur“ gamyklose. Be to, atliekamas komercinių maisto džiovintuvų atitikties naujausių  nacionalinių sveikatos ir saugos standartų reikalavimams periodinis patikrinimas.
Kodėl Jūsų verslui reikalingas NSF patvirtintas prietaisas?
NSF sertifikavimo ženklas užtikrina, kad jūsų naują komercinės paskirties prietaisą patikrino pripažinta organizacija - Jus gali patikrinti regioninis ar vietinis sveikatos apsaugos skyrius. Dauguma inspektorių atkreips dėmesį, ar Jūsų įranga pažymėta NSF ženklu. Naudodami griežtus reikalavimus atitinkančią ir patikrintą „Excalibur" įrangą, turėsite vienu rūpesčiu mažiau.
Kaip "Excalibur®" gali padėti plėsti Jūsų verslą?
Didesnės gamybos apimtys
Didelis 12.63 m² Excalibur džiovintuvo lentynų plotas, kuriame išsidėstyti 42 padėklai, 100% pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, leidžia stipriai padidinti produktyvumą. Standartinis komplektavimas su FDA patvirtintais išimamais „Polyscreen“ intarpais. Papildomai galima įsigyti „Paraflexx“ džiovinimo lakštus.
Rentabilus
Įrenginys taupiai naudoja elektros srovę, bendra suvartojama galia - 4,800 W, elektros srovė vienfazė. Įrenginį prijungiant prie elektros įvado (montavimo darbus turi atlikti kvalifikuotas elektrikas) gamintojas rekomenduoja įrengti 30 A išjungiklį. Džiovinimo temperatūros intervalas 26°C-94°C. Remonto ir techninės priežiūros darbus gali atlikti naudotojas - mažesnės veiklos sąnaudos. Aštuoni maži elektros varikliai ir kaitinimo elementai varo viduje sumontuotus 16.5 cm ventiliatorius; naudojami tie patys patikimi elementai kaip ir buitiniuose prietaisuose. Jei įrenginį sumontuoja kvalifikuotas elektrikas, suteikiama 2 ribota gamintojo garantija
Našus
Šis pažangus džiovinimo įrenginys komplektuojamas su programuojamu skaitmeniniu kompiuterinio valdymo bloku, kuriame naudojama temperatūros ciklų technologija - galima taikyti įvairius laiko (temperatūros) nustatymus, be to naudojama automatinio aušinimo/išjungimo funkcija, todėl džiovinimo temperatūros ar laikmačio nereikia valdyti rankiniu būdu.
Sveikatos ir maisto saugos standartai
„Excalibur®" pavyzdingai laikosi sveikatos ir maisto saugos standartų. „Excalibur®“ komercinės paskirties džiovintuvų linija yra rinkos lyderis sveikatos ir maisto saugos klausimais. NSF patvirtinimo ženklas ir FDA patvirtinimas suteikiamas tik tenkinant griežtus reikalavimus, todėl kyla mažiau rūpesčių dėl atitikties vietinėms sveikatos ir saugos taisyklėms. „Excalibur“ padėklų tinklelis yra pagamintas iš FDA patvirtinto polipropileno (5), kuris yra vienas saugiausių plastikų, skirtų tiesiogiai liestis su maistu, o korpusas ir padėklai yra 100% pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno.
Sprendimas augantiems Jūsų verslo poreikiams
Visas džiovintuvo Excalibur COM2 korpusas, jo vidus ir išorė yra pagaminti iš nerūdijančio plieno: korpuso suvirinimas ir apdaila atitinka griežtus NSF reikalavimus dėl apsaugos nuo maisto patekimo tarp siūlių.
2 zonų įrenginio abejose durelėse yra sumontuotos originalios reguliuojamos slankiojančios sklendės. Tinkamai naudojant, ši sklendė gali sulaikyti drėgmę džiovinimo proceso pradžioje, padėdama išlaikyti „drėgno karščio“ aplinką, kuri yra optimali naikinant kenksmingas bakterijas.
Durelės, padėklai ir padėklų laikikliai yra išimami, todėl juos lengva valyti.
Variklis ir ventiliatorius yra prijungti prie atverčiamo galinio mazgo, kuris yra pritvirtintas prie korpuso sparnuotosiomis veržlėmis, todėl valant jis lengvai pasiekiamas.
Kompiuterizuoti skaitmeniniai rodmenys, 99 val. laikmatis ir 26°C - 94°C (80°F - 200°F) temperatūros reguliavimo intervalas su automatinio išjungimo funkcija. Rodmenų ekrane rodomi reguliuojami duomenys: ventiliatoriaus uždelsimas, signalizacijos tipas ir garsinio signalo ciklas. Naudotojas taip gali pasirinkti duomenų rodymą pagal Celsijaus ar Farenheito skalę.
Rekomenduojame prijungti įrenginį prie elektros įvado, kištukas neįeina į komplektavimą. Atlikus bet kokius įrenginio pakeitimus, garantija panaikinama.

Savybės: Skaitmeninis 99 valandų laikmatis, temperatūros ciklų technologija, automatinis išjungimas, priekinių durelių sklendės (4), kojelės su ratukais (priekiniai 2 ratukai fiksuojami ), 8 x 16.5 cm aliumininiai ventiliatorių sraigtai.
Visas įrenginys pagamintas iš iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno.
Įeina:    42 - 66 cm x 45 cm nerūdijančio plieno padėklai, FDA patvirtinti išimami „Polyscreen“ intarpai.
Sertifikuotas:    NSF patvirtintas ir sertifikuotas įrenginys - Suvirinimas ir apdaila atitinka NSF standartus - FDA patvirtinti polipropileno ekranai. 

Charakteristika

  • Matmenys - 1780 x 760 x 760(aukštis/plotis/gylis)
  • Elektrinis galingumas - 4800 W
  • Svoris - 136kg / 295 kg (neto/bruto)
  • Įtampa - 220 V
  • Padėklo dydis - 660 mm x 450 mm (plotis/gylis)
  • Džiovinimo plotas - 12,6 m2
  • Garantija - 1 m.
  • Gamintojas - Excalibur - JAV
  • Tarpas tarp padėklų mm: - 32
  • Termostatas: - 26°C - 94°C (80°F - 200°F)

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

Pateikite savo atsiliepimą

Excalibur komercinis maisto džiovintuvas COM2

Excalibur komercinis maisto džiovintuvas COM2

Puikus pagalbininkas verslui !

Pateikite savo atsiliepimą