> Džiovintuvai namams>Džiovintuvas Sedona combo SD-P9150

Džiovintuvas Sedona combo SD-P9150

Džiovintuvas Sedona combo SD-P9150

Džiovintuvas Sedona combo SD-P9150

Naujasis džiovintuvas Sedona combo SD-P9150 !

492,00€

Į krepšelį

7 kitų prekių šioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Apie prekę

Bendrovės Tribest (Pietų Korėja) gamybos Sedona COMBO 9150 yra stipriai patobulintas Sedona SD-9000 variantas. Naujas išmanusis Sedona Combo džiovintuvas džiovina maistą greičiau ir išlaiko vertingą žalio maisto kokybę.
Pagrindinis privalumas Sedona Combo SD-P9150 ir jos skirtumas nuo ankstesnių modelių yra tai, kad šis prietaisas naudoja naują patentuotą džiovinimo technologiją – Dviejų lygių temperatūros laikmatį (Two StageSequental Temperature Timer - TST).

Kai kurie vaisiai ir daržovės, savo sudėtyje turintys didelį vandens kiekį, reikalauja didesnės pradinės džiovinimo temperatūros tam, kad būtų išvengta nepageidautinos fermentacijos. Didelis  vandens kiekis, gerokai lėtina produkto vidaus temperatūros augimą. Pradėtas džiovinimo procesas aukštesnėje temperatūroje kelias pirmas valandas tikrai nekenkia produkte esantiems fermentams ir naudingoms medžiagoms, todėl žalio maisto kokybė yra garantuota. Kai tik darbinė temperatūra bus pasiekta, džiovintuvas persijungs į žemą temperatūrą !

Jūs pradedate su "Greitai" (Fast) režimu prie 60-68 ° C temperatūros 1-2 valandas, tada pereinate prie "žalias"(Raw) režimo prie 40-42 ° C, pavyzdžiui, 10 valandų.
Ši programa persijungia automatiškai .

Ergonomiškas dizainas ir funkcionalumas

Naujas modelis Sedona Combo 2014 gavo naują dizainą. Nerūdijantis plienas ir grūdintas stiklas ant durelių suteikia pakankamą tvirtumą ir matomumą. Ventiliacinės angos galinėje prietaiso dalyje aprūpintos apsauginiais įtaisais, kurie padeda išvengti atsitiktinių oro cirkuliacijos sutrikimų. Pridėtas 10- asis padėklas, kuris neleis džiovintuvui užsiteršti viduje, padėklai naujame modelyje dabar neišardomi, jų sieteliai yra įlieti į padėklus, taip, kad plauti taps dar lengviau, galima plauti indaplovėje.
Patogus valdymo skydelis priekyje. Didesniam patogumui, dizaineriai pateikė naktinį režimą - su tyliai dirbančiais ventiliatoriais ir pyptelėjimu, kai baigiasi džiovinimo laikas. Į Sedona Combo Buvo įtrauktos dvi LED lemputės. Kai atidarysite priekines duris, lemputės įsijungs.

Charakteristika

  • Matmenys - 370 x 430 x 500 (aukštis / plotis / gylis )
  • Elektrinis galingumas - 600 W
  • Svoris - 12 kg
  • Įtampa - 220 V
  • Dažnis - 50 Hz
  • Padėklo dydis - 385 x 330 (plotis / gylis )
  • Garantija - 2 m.

Komentarai

Komentarų kol kas nėra.

Pateikite savo atsiliepimą

Džiovintuvas Sedona combo SD-P9150

Džiovintuvas Sedona combo SD-P9150

Naujasis džiovintuvas Sedona combo SD-P9150 !

Pateikite savo atsiliepimą